Andrea Peloušková


Glamour, Boudoir fotografování

Smyslné a sexy Boudoir, Glamour, Women

„Láska je touha pro kráse.‟
Torquato Tasso

 

Glamour

Nádherné fotografie zachycující šarm, krásu, smyslnost a přitažlivost ženského těla. Původní význam slova "glamour" je magie a kouzlo. Staňte se i Vy magickou kráskou glamour fotografie.

Glamour foto

Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo, smyslnost a sexuální přitažlivost. Krásná těla krásných žen jsou zachycené na mých glamour foto.

Svatební Boudoir fotografování

......bohyně krásy a lásky na fotografiích jako dárek pro Vaše partnery......

Boudoir Brno

Fotografování Boudoir ...všechny ženy jsou krásné a sexy...

Boudoir fotografie zachycují krásu ženy pro Vašeho partnera jako dárek ve svatební den, k výročí nebo pro Vás na památku. Nádherné Boudoir fotografie, ze kterých vyzařuje ženská krása a smyslnost. Krása ženy v sexy luxusním spodním prádle nebo bez, doplněná nádhernými šperky či vysokými podpatky, focené v nádherných ložnicích hotelového pokoje, u Vás doma nebo v mém Ateliéru Perla.

Série Boudoir, Glamour, Women Mini

Boudoir, Glamour, Women série Mini zahrnuje 45 minut fotografování Boudoir, Glamour v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Série Boudoir, Glamour, Women Standard

Boudoir, Glamour, Women série Standard zahrnuje 1,5 hodiny fotografování Boudoir, Glamour v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Série Boudoir, Glamour, Women Exclusive

Boudoir, Glamour, Women série Exclusive zahrnuje 2 hodiny fotografování Boudoir, Glamour v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Objednávka Boudoir, Glamour, Women Brno

Boudoir, Glamour, Women fotografie najdete na ukázku v galerii. Pro více informací o mém Glamour, Boudoir, Women fotografování mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Vnější krása je o to cennější, oč více skrývá vnitřní krásy."
William Shakespeare

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.