Andrea Peloušková


Ceník fotografování Brno

Profesionální fotografování Brno

Ateliér Perla plný kouzel, inspirací a neopakovatelných fotografií zachycujících jedinečné momenty našeho života. Maluji světlem v ateliéru nebo v exteriéru na fotografie krásu a úžasné emoce - portréty, fotomodeling, rande, glamour, boudoir, děti, miminka, Newborn, těhotné, rodiny, women, men, svatební fotografie.
Pro další informace a objednávky mě kontaktujte.

Ceník fotoateliér Perla

Série Mini 3000 Kč

Mini série zahrnuje 45 minut  focení v ateliéru nebo v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě), z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Standard 4000 Kč

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení v ateliéru nebo exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě), z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Exclusive 6000 Kč

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení v ateliéru nebo v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě), z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Vizážistika Brno - excelentní fotomake-up a hair styling 1000 Kč

Objednávka fotoateliér a fotografování

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte. Termín předání zakázek je 14 dní. Cena dopravy fotografování v exteriéru je pro Brno a okolí v ceně, dále dle domluvy.

Svatební fotografování

Pro ceník svatebního fotografování mě prosím kontaktujte. 

Dárkový poukaz

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na fotografování jako dárek na Vánoce, narozeniny nebo pro radost.

Dárkový poukaz focení Praha

Dárkový poukaz focení Praha

Způsob doručení zakázek a dárkových poukazů

Vyzvednutí osobně: Ateliér Perla Brno nebo zaslání Českou poštou.