3d galerie

Fotografka

Andrea Peloušková

Umělkyně


Děti, Fotografování dětí

Děti, Fotografování dětí - Andrea Isabella Peloušková

„Miluji život, protože mi dal tebe, miluji tebe, protože ty jsi můj život.‟
J. Lennon

 

Děti, Fotografování dětí

Naše děti jsou krásné osobnosti v každém věku...

Profesionální fotografování dětí Praha

Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Ráda vyfotografuji děti i celou Vaši rodinu v ateliéru nebo v krásné přírodě.

Série děti Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu fotografování dětí v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Série děti Standard

Standard série zahrnuje 2 hodiny fotografování dětí v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Série děti Exclusive

Exclusive série zahrnuje 3 hodiny fotografování dětí v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Objednávka fotografování dětí Praha

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování dětí Praha v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Opravdová fotografie nepotřebuje vysvětlení a také nemůže být popsána slovy.‟
Ansel Adams

 

Focení Praha, Svatební fotograf, Fotoateliér Praha, Fotografie, Fotografování Praha, Boudoir, Fotograf Praha, Dárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf Praha, Fotoateliér, Focení miminek, Focení, Portréty, Focení kalendáře, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení.