Andrea Peloušková


Fotograf Brno, Fotografování

Fotografování, fotograf Brno

„Krása je znak relativní. Je v oku toho, kdo ji vnímá.‟
André Maurois

Fotografování, fotograf Brno

Fotografování v exteriéru má výjimečnou atmosféru a nekonečné možnosti využití krásného okolního prostředí, slunečního světla či dramatických změn počasí. Sluneční světlo nám nabízí obrovskou variabilitu, rozmanitost a hlavně jedinečnost každého okamžiku. Nejlepší venkovní fotografie zachycují konkrétní chvíli, jedinečný moment neopakovatelné souhry počasí, světla a fotografovaného objektu. Využijte jedinečné možnosti fotografování v exteriéru i u Vás doma.

Profesionální fotograf, profesionální fotografování

Vizualizace a zonální systém je jedním z nejdůležitějších konceptů fotografování v exteriéru. Zahrnuje schopnost profesionálního fotografa dokázat si představit hotový snímek, ještě před expozicí tak, aby kroky použité při jeho pořízení vedly k požadovanému výsledku. Představivost fotografa společně s fotografickými technikami jsou tedy hlavními předpoklady úspěšného fotografování.

Mé fotografování Brno

Jako profesionální fotograf Brno pečlivě vybírám a připravuji kouzelná místa pro zachycení těchto okamžiků. Nejkrásnější a nejideálnější ze všech typů světla je to denní. S pomocí několika špičkových fotografických a počítačových technik můžeme denní světlo přetvářet a kontrolovat nekonečným množstvím způsobů tak, že vzniknou nádherné fotografie.

Mé fotografování v exteriéru i interiéru zahrnuje:

Fotografování Brno série Mini

Mini série zahrnuje 45 minut fotografování v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Fotografování Brno série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny fotografování v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair stylingVyužijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Fotografování Brno série Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny fotografování v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair stylingVyužijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Objednávka fotografování Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování Brno v exteriéru nebo u Vás doma mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Pohled na to, co je v přírodě a umění krásné vzbudí vzpomínky na ty, které milujeme.‟
Stendhal

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.