Andrea Peloušková


Men, Fotografování Men Brno

Men, Fotografování Men

„Nemůžeme vytvořit skvělé hudební dílo nebo fotografii, pokud tam chybí kouzlo.‟
Eve Arnold

 

Men, Fotografování Men

Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Ráda Vám vyfotím snímky pro svou prezentaci, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost.

Profesionální fotografování Men Brno

Připravím Vám nádherné Men fotografie. Muži jsou symbolem síly, odvahy, bohatství a sebevědomí. Ráda zachytím Vaši mužskou krásu na úžasných fotografiích v mém Ateliéru Perla i v exteriéru.

Série Men Mini

Mini série zahrnuje 45 minut fotografování Men v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Série Men Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny fotografování Men v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Série Men Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny fotografování Men v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5.

Objednávka fotografování Men Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování Men Brno v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Cokoli si mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze také dosáhnout.‟
Napoleon Hill

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.