Andrea Peloušková


Focení Newborn, Focení miminek Brno

Focení miminek, Newborn Brno

„Manželství bez dětí je jako den bez slunce.‟
Walter von der Vegelweide

 

Focení miminek Brno

Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé nádherné fotografie. Těším se na focení miminek úžasných a sladkých v ateliéru nebo v exteriéru.

Focení novorozeňátek, Focení miminek

Focení novorozeňátek - newborn ♥

Miluji focení Newborn i miminek. Tyto úžasné fotografie vznikají v prvních 14 dnech života Vašeho miminka.

Součástí focení jsou pro miminka úžasné doplňky, dečky, košíčky, čepičky, čelenky, květinky, korálky.......

V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější nejjemnější newborn fotografie, pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí.

Série Newborn, miminka Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení miminek či Newborn případně déle dle potřeby miminka i maminky v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Newborn, miminka Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení miminek či Newborn případně déle dle potřeby miminka i maminky v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Newborn, miminka Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení miminek či Newborn případně déle dle potřeby miminka i maminky v ateliéru nebo exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Objednávka focení miminek a novorozeňátek

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení v ateliéru nebo v exteriéru kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Ve svých dětech žijeme dál.‟
Euripidés

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.