Andrea Peloušková


Portréty, Focení portrétů

Dokonalé portréty pro všechny - Andrea Isabella Peloušková

„Umění kreslit znamená, umět se dívat."
Pablo Picasso

 

Portréty, Focení portrétů

Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce.

Portréty Brno

Fotografování dokonalých portrétů v Ateliéru Perla je uměleckým dílem, zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii.

Série portréty Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení portrétů v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo 30 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série portréty Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení portrétů v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo 50 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série portréty Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení portrétů v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo 70 ks z exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Objednávka focení portrétů Brno

Portréty na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování v exteriéru nebo v ateliéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

"Na dobrém portrétu se musí poznat, kterého malíře představuje."
Karl Kraus

 

Focení Brno, Svatební fotograf, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, Boudoir, Fotograf Brno, Dárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf Brno, Fotoateliér, Focení, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí Brno, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno.