Andrea Peloušková


Rodina, Fotografování rodiny Brno

Rodina, Fotografování rodiny

„Pohled na to, co je v přírodě a umění krásné, vzbudí vzpomínky na ty, které milujeme.‟
Henri Stendhal

 

Rodina, Fotografování rodiny

Naše děti i celá rodina jsou krásné osobnosti v každém věku...

Profesionální fotografování rodiny Brno

Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí a celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Ráda vyfotografuji děti a celou Vaši rodinu v ateliéru nebo v krásné přírodě.

Série rodina Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut fotografování rodiny v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo extreiéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série rodina Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny fotografování rodiny v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série rodina Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny fotografování rodiny v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí(retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Objednávka fotografování rodiny Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování rodiny Brno v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Stát se dobrým člověkem je umění.‟
Seneca

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.