Andrea Peloušková


Svatební fotograf Brno

Profesionální svatební fotograf


„Není krásnějších pohádek nad ty, které si život vytváří sám...‟
Hans Christian Andresen

Svatební fotografie

Svatební fotografie jednoho z nejkrásnějších období Vašeho života Vám zvěčním do podoby nádherných fotografií plných krásy, lásky a emocí. Pro Váš svatební den ráda připravím speciální plán fotografování, vždy se dohodneme na konkrétních detailech individuálním přístupem. Pro další informace a objednávky mě kontaktujte.

Svatební Boudoir fotografie

Něvestám připravím překrásný dárek pro ženicha - nádherné fotografie zachycující krásu a smyslnost ženy. Využijte jedinečné možnosti věnovat Boudoir a Glamour fotografie jako dárek ve svatební den.

Objednávka - Svatební fotograf Brno

Mé svatební focení je možné nabídnout také jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Ukázky svatebních fotografií najdete v galerii. Pro další informace a objednávkykontaktujte. Více informací najdete v ceníku. Termín předání zakázek je 4 týdny nebo dle dohody. Doprava po Brně zdarma, cena dopravy mimo Brno dle domluvy.

Svatební účesy, líčení

Pro Váš výjimečný den Vám ráda připravím krásný účes a excelentní líčení. 

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„Máš-li lásku, máš všechno...‟
John Lennon

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.