Andrea Peloušková


Těhotné, Focení těhotných Brno

Těhotné, Focení těhotných

„Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.‟
Pablo Picasso

 

Těhotné, focení těhotných

Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných těhotenských fotografiích.

Focení těhotných Brno

Úžasné focení těhotných Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Rádi Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství.

Série těhotné Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série těhotné Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25 ks z ateliéru nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série těhotné Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35 ks z ateliéru  nebo exteriéru profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Objednávka focení těhotných Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém.‟
Romain Rolland

 

Fotografka Brno, Fotoateliér Brno, Fotografování Brno, BoudoirDárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf, Fotoateliér, Focení Brno, Focení miminek, Portréty, Focení Brno, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení, Boudoir Brno, Profesionální fotografka Brno.