3d galerie

Fotografka

Andrea Peloušková

Umělkyně


Těhotné, Focení těhotných

Těhotné, Focení těhotných - Andrea Isabella Peloušková

„Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.‟
Pablo Picasso

 

Těhotné, focení těhotné

Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných těhotenských fotografiích.

Focení těhotné Praha

Úžasné focení těhotných Praha Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Rádi Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství.

Série těhotné Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 15ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 2 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling.

Série těhotné Standard

Standard série zahrnuje 2 hodiny focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling.

Série těhotné Exclusive

Exclusive série zahrnuje 3 hodiny focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Obdržíte DVD - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin, z toho 5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií ve formátu A5. Možnost excelentního fotomake-upu a hairstylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hairstyling.

Objednávka focení těhotných Praha

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení těhotné v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte.

Mé úžasné fotografování pro radost nebo jako dárek vybírejte v menu Fotografování, Fotoateliér, Boudoir, Portréty, Svatební fotografie, Women, Men, Těhotné, Rodina, Newborn, Miminka, Děti. Další informace najdete v ceníku nebo mě můžete kontaktovat.

 

„V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém.‟
Romain Rolland

 

Focení Praha, Svatební fotograf, Fotoateliér Praha, Fotografie, Fotografování Praha, Boudoir, Fotograf Praha, Dárkový poukaz, Těhotné, Svatební fotograf Praha, Fotoateliér, Focení miminek, Focení, Portréty, Focení kalendáře, Women, Men, Newborn, Fotografování dětí, Rodina, Glamour, Profesionální focení.