Andrea Peloušková


Ceník fotografování Brno

Profesionální focení Brno

Ateliér Perla plný kouzel, inspirací a neopakovatelných fotografií zachycujících jedinečné momenty našeho života. Maluji světlem v ateliéru, v exteriéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě na fotografie krásu a úžasné emoce.

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje:

Ceník Ateliér Perla

Série Focení Brno Mini 2000 Kč

Mini série zahrnuje 45 minut  focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Focení Brno Standard 4000 Kč

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení Brno v ateliéru nebo exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Focení Brno Exclusive 6000 Kč

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu, vizážistika trvá cca 1 hodinu. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Série Focení Newborn, miminek Perla 3500 Kč

Perla série Newborn, miminek zahrnuje 1-2 hod. focení miminek Brno, Newborn focení Brno (případně déle dle potřeby miminka i maminky) v ateliéru, v exteriéru nebo u Vás doma. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, košíky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) a individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 15ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Vizážistika Brno - excelentní fotomake-up a hair styling 1000 Kč

Pro ceník svatební focení Brno mě prosím kontaktujte.

Lifestyle focení Brno

Pro ceník lifestyle focení Brno, reportážního focení mě prosím kontaktujte.

Dárkový poukaz focení Brno

Mé focení je možné nabídnout jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz focení Brno jako dárek na Vánoce, narozeniny nebo pro radost.

Objednávka focení Brno

Pro další informace a objednávky mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoTermín předání zakázek je 7 dní. Cena dopravy focení Brno v exteriéru je pro Brno a okolí v ceně, dále dle domluvy. Doručení zakázek a dárkových poukazů je onlline.

Dárkový poukaz focení Praha

Dárkový poukaz focení Praha

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla