Andrea Peloušková


Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí Brno, Dětské focení Brno, Dětské focení

Focení dětí, Focení dětí Brno, Portréty dětí, Dětské focení, Dětské focení Brno

Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí Brno jako nezapomenutelná památka pro Vás i Vaše děti. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Naše focení dětí Brno je velmi zábavné a hravé. Ráda vyfotografuji děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, focení dětí v exteriéru nebo v krásné přírodě okolí Brna- focení dětí v přírodě, focení dětí venku. Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů. Využijte možnosti půjčení nádherných šatů na focení k 1. narozeninám. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Focení dětí v ateliéru, Focení dětí venku

Série focení dětí Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení dětí Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení dětí Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Objednávka focení dětí Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení dětí Brno v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Dětské focení, Dětské focení Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: