Andrea Peloušková


Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí Brno, Focení dětí, Focení dětí venku

Focení dětí, Focení dětí Brno

Focení dětí Brno, Focení dětí

Naše děti jsou krásné osobnosti v každém věku...

Focení dětí Brno, Focení dětí venku

Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Naše focení dětí Brno je velmi zábavné a hravé. Ráda vyfotografuji děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, focení dětí v exteriéru nebo v krásné přírodě okolí Brna- focení dětí v přírodě, Focení dětí venku.

Série focení dětí Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení dětí Brno v ateliéru nebo Focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo Focení dětí u Vás doma.

Série focení dětí Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma.

Série focení dětí Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma.

Objednávka focení dětí Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení dětí Brno v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla