Andrea Peloušková


Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí, Dětské focení, Dětské focení Brno

Focení dětí, Focení dětí Brno, Portréty dětí, Dětské focení, Dětské focení Brno

Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí Brno jako nezapomenutelná památka pro Vás i Vaše děti. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Naše focení dětí Brno je velmi zábavné a hravé. Ráda vyfotografuji děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, focení dětí v exteriéru nebo v krásné přírodě okolí Brna- focení dětí v přírodě, focení dětí venku.

Fine Art portrét dětíFine Art focení dětí

Nádherné originální portréty ve stylu krásného výtvarného umění fine art. Kouzlo fotografie je založeno na myšlence umělce fotografa a následné digitální postprodukci ve stylu fine art.  Fine art portréty jsou úžasné fotografie plné emocí v silném a osobitém stylu vhodné jako obrazy. Pro bližší informace o focení Fine Art portrét Brno mě kontaktujteAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Focení dětí v ateliéru, Focení dětí venku

Série focení dětí Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma.

Série focení dětí Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma.

Série focení dětí Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení dětí Brno v ateliéru nebo focení dětí v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení dětí venku, focení dětí v krásné přírodě nebo focení dětí u Vás doma.

Objednávka focení dětí Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení dětí Brno v ateliéru nebo v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - dětský fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Foto dětí, Foto dětí Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: