Andrea Peloušková


Focení muži, Focení muže, Focení mužů Brno

Profesionální focení mužů Brno - Ateliér Perla

Profesionální focení muže, Focení muži, Focení muže Brno

Focení muži, Focení muže, Focení mužů Brno

Focení Muže - Muži jsou symbolem síly, odvahy, bohatství a sebevědomí. Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci - Business portrét, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost. Bližší informace o focení mužů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Profesionální focení muže Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Focení muži, Focení muže Brno, Focení mužů

Mé úžasné focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Profesionální fotoateliér Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Využijte také jedinečnou možnost focení venku, focení v exteriéru, v krásné přírodě nebo u Vás doma. Bližší informace o Focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Profesionální focení mužů Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno

Business portrét, Business focení

Business portrét Brno v ateliéru, v exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma je vhodný pro osobní i firemní prezentaci. Základem každého úspěchu je charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci – Business portrét. Business foto na ukázku najdete v naší galerii. Bližší informace o Business portrét Brno, popřípadě mě kontaktujte: Profesionální focení muže Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Business fotografka Brno.

Možné využití pro Business foto

  • Focení na webové stránky firmy
  • Zlepšení image – PR firmy
  • Reklamní a marketingové účely firmy
  • Brandové focení
  • Focení na profesní profil LinkedIn
  • Focení na sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter
  • Focení na životopis (CV)
  • Osobní prezentace

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Focení portrétů Brno jako nezapomenutelná památka Vašeho života. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Focení portrétů v Ateliéru Perla je uměleckým dílem, zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii. Portrétní fotografie Brno najdete na ukázku v naší galerii. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů. Profesionální focení muže Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Vaše profesionální fotografka Brno.

Dárkový poukaz na focení

Přemýšlíte o vhodném dárku pro svou lásku, rodinu či přátele? Mé focení Brno je možné nabídnout jako originální dárek prostřednictvím dárkového poukazu. Využijte jedinečné možnosti mého focení v ateliéru Brno, focení venku, v krásné přírodě okolí Brna nebo u Vás doma. Jako profesionální fotograf Brno pečlivě vybírám a připravuji kouzelná místa pro zachycení těchto okamžiků. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení Brno jako dárek. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení i s věnováním či krátkým vzkazem. Pro více informací o focení Brno mě kontaktujte: Profesionální focení muži Brno, Andrea Isabella Peloušková – Profesionální fotografka Brno.

Profesionální focení Brno

Mé profesionální focení Brno v ateliéru, foto Brno exteriéru, foto Brno v krásné přírodě okolí Brna nebo u Vás doma: