Andrea Peloušková


Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Fotoateliér, Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno, Focení v ateliéru, Ateliérové focení Brno

Fotoateliér Brno, Fotoateliér

Fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. V mém fotoateliéru společně vytvoříme zázrak. Namaluji Vám světlem jedinečné a neopakovatelné nádherné momenty našeho života. S pomocí profesionálních fotografických a počítačových technik vznikají nádherné fotografie, které zachycují i čtvrtý rozměr, a to Vaši jedinečnou osobnost. Fotoateliér Brno v interiéru nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Využijte také jedinečné možnosti focení Brno v exteriéru, focení Brno v krásné přírodě i u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Každý je výjimečný a jedinečný, proto ráda připravuji speciální plán fotografování a domlouvám bližší informace vždy individuálním přístupem.

Fotoateliér Perla Vám nabízí toto nádherné focení Brno v ateliéru:

 • Fotoateliér Brno Boudoir
 • Fotoateliér Brno Glamour
 • Fotoateliér Brno děti
 • Fotoateliér Brno Business
 • Fotoateliér Brno Newborn
 • Fotoateliér Brno muži
 • Fotoateliér Brno ženy
 • Fotoateliér Brno miminka
 • Fotoateliér Brno portréty
 • Fotoateliér Brno těhotné
 • Fotoateliér Brno akty
 • Fotoateliér Brno rodiny
 • Fotoateliér Brno rande

Služby fotoateliér Brno

Fotoateliér  Brno je vybavený špičkovou fotografickou technikou, výběr různých druhů fotografických pozadí, možnost fotomake-upu a hair stylingu, profesionální focení s vizážistkou Brno v ateliéru i exteriéru, dárkový poukaz, neopakovatelné zážitky a Vaše profesionální fotografie různých formátů nebo připravené jako fotoobraz k zavěšení na malířské fotoplátno či fotopapír k zarámování, kalendář, fotobook a fotokniha. V mém ateliéru Vám ráda nabídnu kávu nebo čaj. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotoateliér Brno série Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotoateliér Brno série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotoateliér Brno série Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Focení ateliér Brno, Foto ateliér Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Objednávka fotoateliér Brno

Fotografie z fotoateliéru na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotoateliér BrnoAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Termín předání zakázek je 7 dní.