Andrea Peloušková


Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Fotoateliér, Fotoateliér Brno

Fotoateliér Brno, Fotoateliér

Fotografie má úžasnou moc. Dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. V mém fotoateliéru společně vytvoříme zázrak. Namaluji Vám světlem jedinečné a neopakovatelné nádherné momenty našeho života. S pomocí profesionálních fotografických a počítačových technik vznikají nádherné fotografie, které zachycují i čtvrtý rozměr a to Vaši jedinečnou osobnost. Fotoateliér Brno v interiéru nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Využijte také jedinečné možnosti focení Brno v exteriéru, focení Brno v krásné přírodě i u Vás doma.

Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Každý je výjimečný a jedinečný, proto ráda připravuji speciální plán fotografování a domlouvám bližší informace vždy individuálním přístupem.

Fotoateliér Perla Vám nabízí toto nádherné focení Brno v ateliéru:

Služby fotoateliér Brno

Fotoateliér  Brno je vybavený špičkovou fotografickou technikou, výběr různých druhů fotografických pozadí, možnost fotomake-upu a hair stylingu, profesionální focení s vizážistkou Brno v ateliéru i exteriéru, dárkový poukaz, neopakovatelné zážitky a Vaše profesionální fotografie různých formátů nebo připravené jako fotoobraz k zavěšení na malířské fotoplátno či fotopapír k zarámování, kalendář, fotobook a fotokniha.

Fotoateliér Brno série Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno série Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling.

Fotoateliér Brno

Fotografie z fotoateliéru na ukázku najdete v galerii. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotoateliér BrnoAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf Brno. Termín předání zakázek je 7 dní. Další informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla