Andrea Peloušková


Fotografování Brno, Lifestyle focení Brno

Fotografování Brno, Lifestyle focení Brno

Fotografovaní Brno, Fotograf Brno, Lifestyle focení, Lifestyle focení Brno

Fotografování Brno, Fotograf Brno

Fotografování Brno v exteriéru má výjimečnou atmosféru a nekonečné možnosti využití krásného okolního prostředí, slunečního světla či dramatických změn počasí. Sluneční světlo nám nabízí obrovskou variabilitu, rozmanitost, a hlavně jedinečnost každého okamžiku. Nejlepší venkovní fotografie zachycují konkrétní chvíli, jedinečný moment neopakovatelné souhry počasí, světla a fotografovaného objektu. Využijte jedinečné možnosti fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě, fotografování v parku nebo u Vás doma na zahradě. Jako profesionální fotografka Brno pečlivě vybírám a připravuji kouzelná místa pro zachycení těchto okamžiků - Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, profesionální fotografka Brno.

Fotografování, Fotografování Brno

Mé fotografování v exteriéru, v krásné přírodě zahrnuje:

 • Fotografování portrétů Brno
 • Fotografování žen Brno
 • Fotografování mužů žen
 • Těhotenské fotografování Brno
 • Rodinné fotografování Brno
 • Fotografování miminek Brno
 • Fotografování dětí Brno
 • Lifestyle fotografování Brno
 • Business fotografování Brno
 • Svatební fotografování Brno
 • Párové fotografování Brno

Lifestyle focení Brno, Lifestyle focení

Přirozené a krásné fotografie Vašeho života focené u Vás doma, na zahradě, v parku nebo na výletě. Ráda Vám vyfotím oslavu narozenin, porod, křtiny vašeho děťátka nebo jinou významnou událost Vašeho života. Lifestyle focení je zábavné focení zachycující kouzelné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Pro více informací o lifestyle focení Brno, reportážní focení Brno mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotografování Brno, Lifestyle focení Brno

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa a vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa a vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa a individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Foto Brno, Fotografka Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Objednávka fotografování Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Pro více informací o fotografování Brno, Lifestyle focení Brno v exteriéru, v přírodě, v parku nebo u Vás doma na zahradě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.