Andrea Peloušková


Fotografování Brno, Lifestyle focení Brno

Fotografování Brno, Lifestyle focení

Fotografovaní Brno, Fotograf Brno

Fotografování Brno

Fotografování Brno v exteriéru má výjimečnou atmosféru a nekonečné možnosti využití krásného okolního prostředí, slunečního světla či dramatických změn počasí. Sluneční světlo nám nabízí obrovskou variabilitu, rozmanitost a hlavně jedinečnost každého okamžiku. Nejlepší venkovní fotografie zachycují konkrétní chvíli, jedinečný moment neopakovatelné souhry počasí, světla a fotografovaného objektu. Využijte jedinečné možnosti fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě,  fotografování v parku nebo u Vás doma na zahradě.

Lifestyle focení BrnoLifestyle focení

Přirozené a krásné fotografie Vašeho života focené u Vás doma, na zahradě, v parku nebo na výletě. Ráda Vám vyfotím oslavu narozenin, porod nebo křtiny vašeho děťátka. Lifestyle focení je zábavné focení zachycující kouzelné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Pro více informací o lifestyle focení Brno, reportážní focení Brno mě kontaktujte.

Mé focení Brno v exteriéru zahrnuje:

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Mini

Mini série zahrnuje 45 minut fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair styling. Využijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma.

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair stylingVyužijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma.

Fotografování Brno, Lifestyle focení série Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny fotografování Brno v exteriéru, fotografování v přírodě nebo u Vás na zahradě. Součástí této série je práce profesionálního fotografa, různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up+hair stylingVyužijte také jedinečné možnosti Lifestyle focení Brno venku, Lifestyle focení v krásné přírodě nebo Lifestyle focení u Vás doma.

Objednávka fotografování Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o fotografování Brno, Lifestyle focení Brno v exteriéru, v přírodě, v parku nebo u Vás doma na zahradě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla