Andrea Peloušková


Fotostudio Brno, Fotografické studio Brno

Kouzelné fotostudio Brno - Ateliér Perla

Fotostudio, Fotostudio Brno, Fotografické studio, Foto studio

Fotostudio Brno, Fotografické studio Brno

Fotostudio Brno Vám nabízí nádherné fotografie – portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, akty, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business portrét a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Mé fotostudio Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Fotografické studio Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Profesionální focení s vizážistkou Brno – fotomake-up a hair styling, focení na kalendář, focení na fotoknihu, fotobook, focení jako dárek prostřednictvím dárkového poukazu. V mém ateliéru Vám ráda nabídnu kávu nebo čaj. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení v exteriéru, focení venku, v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro více informací o focení Brno mě kontaktujte: Fotoateliér Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Fotostudio Brno, Fotografické studio Brno

Fotostudio Brno série Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotostudio Brno série Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Fotostudio Brno série Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení Brno v ateliéru. Fotoateliér Brno - součástí jsou různé druhy pozadí. Zakázku obdržíte online - 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení je nezapomenutelnou památkou pro Váš i celou Vaši rodinu. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Těhotenské focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma. Fotostudio Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Rodinné focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě, i u Vás doma. Fotostudio Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Glamour focení Brno, Glamour focení

Glamour focení věnované jako originální dárek pro Vaše milé. Nádherné fotografie zachycující šarm, krásu, smyslnost a přitažlivost ženského těla. Původní význam slova "glamour" je magie a kouzlo. Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo, smyslnost a sexuální přitažlivost. Krásná těla krásných žen jsou zachycené na mých glamour fotografiích. Staňte se i Vy magickou kráskou glamour focení Brno. Využijte jedinečné možnosti focení krásy a lásky jako dárek pro Vaše partnery nebo jen pro radost. Bližší informace o Glamour focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Fotostudio Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Newborn focení Brno, Newborn focení

Newborn focení je nezapomenutelná památka Vašich miminek. V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější nejjemnější newborn fotografie, pro první dny života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Newborn fotografie vznikají v prvních 14 dnech života Vašeho miminka. Ze zkušenosti doporučuji fotografovat newborn u Vás doma - miminka i maminka se cítí v bezpečí a příjemně. Těším se na láskyplné Newborn focení úžasných a sladkých miminek v ateliéru i Vás doma. Bližší informace o Newborn focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Fotostudio Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Focení portrétů Brno, Business portrét Brno

Focení portrétů jako nezapomenutelná památka pro celou rodinu. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů - Business portrét Brno. Bližší informace o focení portrétů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Fotostudio Brno, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotograf Brno.

Fotoateliér Brno, Focení v ateliéru Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Objednávka fotostudio Brno

Fotografie z fotoateliéru na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotostudio Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf Brno. Termín předání zakázek je 7 dní.