Andrea Peloušková


Jarní focení Brno, Jarní focení v přírodě

Jarní focení Brno - Ateliér Perla

Jarní focení, Jarní focení Brno, Jarní focení venku, Jarní focení v přírodě

Jarní focení Brno, Jarní focení

Jarní focení Brno v exteriéru, jarní focení v přírodě má výjimečnou atmosféru a nekonečné možnosti využití krásného okolního prostředí, slunečního světla či dramatických změn počasí. Jarní focení je zachycení jednoho z nejkrásnějších období v roce, kdy je příroda plná nádherných květů a barev. Využijte jedinečné možnosti jarního focení Brno v krásné přírodě nebo i u Vás doma na zahradě.  Bližší informace o jarním Focení v přírodě, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Jarní focení venku, Jarní focení v přírodě

Mé úžasné focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Mé focení Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Bližší informace o Focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Jarní focení Brno Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Rodinné focení venku, Rodinné focení v přírodě

Rodinné focení venku v přírodě má úžasnou atmosféru a je neopakovatelnou památkou pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Bližší informace o rodinném focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Jarní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Těhotenské focení venku, Těhotenské focení v přírodě

Těhotenské focení venku má neopakovatelnou atmosféru je krásnou památkou Vašeho těhotenství. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Bližší informace o focení těhotných Brno, popřípadě mě kontaktujte: Jarní focení Bnro, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Focení dětí venku, Focení dětí v přírodě

Focení dětí venku v přírodě je neopakovatelnou památkou pro Vaše děti i celou rodinu. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Ráda fotím děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, exteriéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Bližší informace o focení dětí Brno, popřípadě mě kontaktujte: Jarní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Portrétní fotografie venku, Portrétní fotografie v přírodě

Focení portrétů jako nezapomenutelná památka pro celou rodinu. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů - Business portrét Brno. Bližší informace o focení portrétů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Jarní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotografka Brno.

Objednávka

Fotografie na jarní focení Brno na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotoateliér Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Jarní focení Brno, Jarní focení

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje: