Andrea Peloušková


Business portrét Brno, Business foto Brno

Business portrét Brno, Business portrét, Business foto

Men, Business portrét Brno, Business portrét, Portrét Business

Business portrét, Business portrét Brno

Business portrét Brno je focení vhodné na osobní i firemní prezentaci. Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci - Business portrét Brno, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Možné využití pro Business portrét

  • Focení na webové stránky firmy
  • Zlepšení image – PR firmy
  • Reklamní a marketingové účely firmy
  • Brandové focení
  • Focení na profesní profil LinkedIn
  • Focení na sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter
  • Focení na životopis (CV)
  • Osobní prezentace

Business foto, Business foto Brno

Business foto Brno v ateliéru, exteriéru i u Vás na firmě. Skvělá image firmy je základem pro zajištění dlouhodobého zisku. Skvělou image firmy vybudujete prostřednictvím Vašich zaměstnanců a jejich účinnou prezentací. Staňte se značkou, která Vám zajistí úspěch a vytvořte si skvělou prezentaci managementu Vaší firmy. Ráda Vám zachytím jedinečné charisma Vašich zaměstnanců na portrétních fotografií – Business portrét Brno. Naše firemní portréty Brno Vám pomohou k úspěchu. (Focení na prezentaci, focení na webové stránky, focení zaměstnanců i manažerů firmy, reklamní focení) Více informací o Business foto Brno mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  Business fotografka Brno.

Business portrét v ateliéru, Business portrét venku

Business portrét série Gold

Business portrét série Gold zahrnuje 1,5 hodiny Business focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Business foto Brno na ukázku najdete v naší galerii. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Business foto Brno, Business foto

Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo a přitažlivost. Ženy jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Business focení představuje krásné úspěšné ženy na krásných fotografiích. Můj portrét Business ženy zachycuje osobitou krásu ženy ve své jedinečnosti. Pro více informací o Portrétní fotografie Brno mě kontaktujteAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Business foto Brno, Business foto

Business portrét, Business portrét Brno

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Série portrét Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série portrét Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Předání 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série portrét Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Objednávka focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Pro více informací o focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Brno, Andrea Isabella Peloušková -Business fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Business foto, Business foto Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: