Andrea Peloušková


Men, Business portrét, Focení muži

Business focení Brno - úspěch a bohatství

Men, Business portrét Brno, Business portrét, Portrét Business

Business portrét, Business portrét Brno

Business portrét Brno je focení vhodné na osobní i firemní prezentaci. Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci - Business portrét, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost.

Focení muži Brno, Focení mužů Brno

Připravím Vám nádherné Men fotografie. Muži jsou symbolem síly, odvahy, bohatství a sebevědomí. Ráda zachytím Vaši mužskou krásu na úžasných fotografiích v mém Ateliéru Perla i v exteriéru.

Byznys portrét ženy, Byznys portrét

Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo a přitažlivost. Ženy jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Byznys focení představuje krásné úspěšné ženy na krásných fotografiích. Můj Byznys portrét ženy zachycuje osobitou krásu ženy ve své jedinečnosti. Pro více informací o Focení portrétů Brno mě kontaktujteAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotograf Brno

Business portrét, Business portrét Brno

Business focení, Portrét Business

Série Men, Business portrét Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série Men, Business portrét Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série Men, Business portrét Brno Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Objednávka focení Men Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Brno, Andrea Isabella Peloušková -Business fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Business foto, Business foto Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: