Andrea Peloušková


Business portrét, Business portrét Brno

Business portrét Brno - úspěch a bohatství

Men, Business portrét Brno, Business portrét, Portrét Business

Business portrét, Business portrét Brno

Business portrét Brno je focení vhodné na osobní i firemní prezentaci. Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci - Business portrét, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost.

Business portrét v ateliéru, Business portrét venku

Business portrét série Silver

Business portrét série Silver zahrnuje 1 hodinu Business focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Business portrét série Gold

Business portrét série Gold zahrnuje 1,5 hodiny Business focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma.

Portrét Byznys, Portrét Byznys Brno

Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo a přitažlivost. Ženy jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Byznys focení představuje krásné úspěšné ženy na krásných fotografiích. Můj portrét Byznys ženy zachycuje osobitou krásu ženy ve své jedinečnosti. Pro více informací o Focení portrétů Brno mě kontaktujteAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotograf Brno.

Business portrét, Business portrét Brno

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Série portrét Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série portrét Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série portrét Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení mužů Brno - portrét Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Objednávka focení mužů Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Brno, Andrea Isabella Peloušková -Business fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Business foto, Business foto Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: