Andrea Peloušková


Men, Business portrét, Focení muži Brno

Business portrét Brno - úspěch a bohatství

Business portrét Brno, focení muži Brno

Business portrét, Business portrét Brno

Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci - business portrét, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost.

Focení muži Brno, Focení mužů Brno

Připravím Vám nádherné Men fotografie. Muži jsou symbolem síly, odvahy, bohatství a sebevědomí. Ráda zachytím Vaši mužskou krásu na úžasných fotografiích v mém Ateliéru Perla i v exteriéru.

Série Men, Business portrét Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série Men, Business portrét Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Série Men, Business portrét Brno Exclusiv

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.

Objednávka focení Men Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení mužů Brno - Business portrét Brno v ateliéru nebo Business portrét v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Brno, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla