Andrea Peloušková


Newborn focení Brno, Focení miminek Brno

Focení miminek, Focení novorozenců Brno

Focení miminek Brno, Newborn focení Brno

Focení miminek, Focení miminek Brno

Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé nádherné fotografie. Těším se na focení miminek Brno úžasných a sladkých v ateliéru, focení miminek v exteriéru i Vás doma.

Newborn focení Brno, Newborn focení

Focení novorozenců - ♥ newborn ♥

Miluji Newborn focení  - focení novorozenců Brno. Newborn fotografie vznikají v prvních 14 dnech života Vašeho miminka. Miminko v tomto stylu je možné fotit přibližně do 3 měsíců věku. V této sérii je možné fotografovovat s rodiči a sourozenci.

Součástí Newborn focení Brno jsou pro miminka úžasné doplňky, dečky, košíčky, čepičky, čelenky, květinky, korálky.......

V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější nejjemnější newborn fotografie, pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí.

Ze zkušenosti doporučuji fotografovat newborn u Vás doma - miminka i maminka se cítí v bezpečí a příjemně.

Série Focení miminek, Newborn Brno Perla

Perla série zahrnuje 1-2 hod. focení miminek Brno nebo Newborn focení Brno (případně déle dle potřeby miminka i maminky) v ateliéru, v exteriéru nebo u Vás doma. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit(pro miminka dečky, košíky, čepičky, čelenky, květinky, korálky, ....) a individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 15ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, také všechny v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení miminek venku, focení miminek v krásné přírodě nebo focení miminek u Vás doma.

Objednávka focení miminek a novorozeňátek

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o newborn focení nabo focení miminek v ateliéru, v exteriéru nebo u Vás doma mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla