Andrea Peloušková


Newborn foto, Newborn foto Brno

Newborn foto Brno - Ateliér Perla

Newborn foto, Newborn foto Brno, Newborn foto v ateliéru

Newborn foto Brno, Newborn foto

Newborn foto Brno je nezapomenutelnou památkou pro Vás i Vaše děti. V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější nejjemnější newborn fotografie, pro první dny života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Newborn fotografie vznikají v prvních 14 dnech života Vašeho miminka. Těším se na láskyplné newborn focení úžasných a sladkých miminek v ateliéru, v exteriéru i Vás doma. Newborn foto na ukázku najdete v naší galerii. Bližší informace o Newborn focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Newborn foto v ateliéru Brno, Newborn foto doma

Mé úžasné focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Profesionální fotoateliér Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Využijte také jedinečnou možnost focení venku, focení v exteriéru, v krásné přírodě nebo u Vás doma. Bližší informace o Focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Newborn foto Brno Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Focení miminek Brno, Focení miminek

Focení miminek Brno jako nezapomenutelná pámátka pro Vás a Vaši rodinu. V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější fotografie miminek, pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mých láskyplných fotografií. Focení miminek je možné v ateliéru, exteriéru nebo u Vás doma. Bližší informace o focení miminek Brno, popřípadě mě kontaktujte: Newborn foto Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení je nezapomenutelnou památkou pro Váš i celou Vaši rodinu. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Těhotenské focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma, Newborn foto Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Rodinné focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě, i u Vás doma. Newborn foto Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Focení portrétů Brno, Business portrét Brno

Focení portrétů jako nezapomenutelná památka pro celou rodinu. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů - Business portrét Brno. Bližší informace o focení portrétů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Newborn foto Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotografka Brno.

Objednávka na Newborn focení

Fotografie na Newborn foto Brno na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotoateliér Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Newborn focení Brno, Newborn focení

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje: