Andrea Peloušková


Párové focení, Párové focení Brno

Rande, Párové focení Brno - Ateliér Perla

Rande, Rande Brno, Párové focení, Párové focení Brno

Párové focení, Párové focení Brno

Láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím rande prostřednictvím mých láskyplných fotografií. Párové focení Brno je láskyplné focení zachycující kouzelné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Těším se na párové focení v ateliéru, párové focení v exteriéru nebo u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Rande, Rande Brno

Série párové focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut rande, párové focení v ateliéru nebo párové focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte jedinečné možnosti focení rande venku, focení rande v krásné přírodě nebo focení rande u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série párové focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny rande, párové focení v ateliéru nebo párové focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin.Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte jedinečné možnosti focení rande venku, focení rande v krásné přírodě nebo focení rande u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série párové focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny rande, párové focení v ateliéru nebo párové focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí(retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte jedinečné možnosti focení rande venku, focení rande v krásné přírodě nebo focení rande u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Objednávka párové focení Brno

Fotografie rande na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení párů v ateliéru nebo o focení párů Brno v exteriéru mě kontaktujteAteliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Focení párů, Focení párů Brno

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje: