Andrea Peloušková


Podzimní focení Brno, Podzimní focení v listí

Podzimní focení Brno - Ateliér Perla

Podzimní focení Brno, Podzimní focení, Podzimní focení v přírodě

Podzimní focení Brno, Podzimní focení v přírodě

Podzimní focení Brno v exteriéru - podzimní focení v listí, podzimní focení v přírodě má výjimečnou atmosféru a nekonečné možnosti využití krásného okolního prostředí, slunečního světla či dramatických změn počasí. Využijte jedinečné možnosti podzimního focení Brno v krásné přírodě nebo i u Vás doma na zahradě. Pro více informací o podzimním focení Brno v přírodě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Podzimní focení v přírodě, Podzimní focení v listí

Můj Fotoateliér Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Profesionální fotoateliér Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Bližší informace o Focení Brno s vizážistkou, popřípadě mě kontaktujte: Podzimní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Rodinné focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě, i u Vás doma. Podzimní focení Brno,  Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Focení dětí Brno, Focení dětí

Focení dětí jako nezapomenutelná památka pro Vás i vaše děti. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Ráda fotím děti i celou Vaši rodinu v ateliéru, exteriéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Bližší informace o focení dětí Brno, popřípadě mě kontaktujte: Podzimní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka dětí Brno.

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení je nezapomenutelnou památkou pro Váš i celou Vaši rodinu. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Těhotenské focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma, Podzimní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Focení portrétů Brno, Business portrét Brno

Focení portrétů jako nezapomenutelná památka pro celou rodinu. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů - Business portrét Brno. Bližší informace o focení portrétů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Podzimní focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotograf Brno.

Objednávka profesionální focení

Fotografie na podzimní focení Brno na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Více informací o focení Brno najdete v ceníku nebo mě přímo kontaktujte: Fotoateliér Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Podzimní focení Brno, Podzimní focení v přírodě

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje: