Andrea Peloušková


Focení portrétů Brno, Portrétní fotografie Brno

Focení portrétů Brno, Portrétní fotografie Brno

Focení portrétů, Focení portrétů Brno, Portréty Brno, Portrét, Portréty

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Focení portrétů Brno jako nezapomenutelná památka Vašeho života. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Focení portrétů v Ateliéru Perla je uměleckým dílem, zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii. Portrétní fotografie Brno najdete na ukázku v naší galerii. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Vaše profesionální fotografka Brno.

Portrétní fotografie, Portrétní fotografie Brno

Série focení portrétů Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení portrétů Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení portrétů Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Portrét Byznys, Portrét Byznys Brno

Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Úspěšný Byznys se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Byznys focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných Byznys portrétů - Byznys portrét BrnoAteliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Byznys portrét série Silver

Byznys portrét série Silver zahrnuje 1 hodinu Byznys focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Byznys portrét série Gold

Byznys portrét série Gold zahrnuje 1,5 hodiny Byznys focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Portrétní fotografie v ateliéru, Portrétní fotografie venku

Byznys portrét, Portrét Byznys, Byznys portrét Brno

Objednávka focení portrétů, Portrét Byznys

Portréty na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení portrétů Brno v exteriéru nebo focení portrétů v ateliéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - portrétní fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Portrétní fotografie, Portrétní fotografie Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: