Andrea Peloušková


Focení portrétů Brno, Portrétní fotografie Brno

Focení portrétů Brno, Portrétní fotografie Brno

Focení portrétů, Focení portrétů Brno, Portréty Brno, Portrét, Portréty

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Focení portrétů Brno jako nezapomenutelná památka Vašeho života. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Focení portrétů v Ateliéru Perla je uměleckým dílem, zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii. Portrétní fotografie Brno najdete na ukázku v naší galerii. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Vaše profesionální fotografka Brno.

Portrétní fotografie, Portrétní fotografie Brno

Série focení portrétů Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení portrétů Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série focení portrétů Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny portrétní fotografie Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Business portrét, Business portrét Brno

Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů - Business portrét BrnoAteliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Možné využití pro Business portrét

  • Focení na webové stránky firmy
  • Zlepšení image – PR firmy
  • Reklamní a marketingové účely firmy
  • Brandové focení
  • Focení na profesní profil LinkedIn
  • Focení na sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter
  • Focení na životopis (CV)
  • Osobní prezentace

Business portrét série Silver

Business portrét série Silver zahrnuje 30 minut Business focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 3ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i větne víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujteAteliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Business portrét série Gold

Business portrét série Gold zahrnuje 1 hodinu Business focení Brno v ateliéru nebo v exteriéru. Zakázku obdržíte online – 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také upravené speciální postprodukcí v černobílé barvě). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i větne víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení venku v krásné přírodě nebo u Vás doma. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Firemní portrét Brno, Firemní focení

Firemní portrét Brno v ateliéru, exteriéru i u Vás na firmě. Skvělá image firmy je základem pro zajištění dlouhodobého zisku. Skvělou image firmy vybudujete prostřednictvím Vašich zaměstnanců a jejich účinnou prezentací. Staňte se značkou, která Vám zajistí úspěch a vytvořte si skvělou prezentaci managementu Vaší firmy – focení managementu firem. Ráda Vám zachytím jedinečné charisma Vašich zaměstnanců na portrétních fotografií – Business portrét. Naše firemní portréty Brno Vám pomohou k úspěchu. Pro individuální nabídku firemních portrétů mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Byznys portrét, Portrét Byznys, Byznys portrét Brno

Objednávka focení portrétů

Portréty na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Pro více informací o focení portrétů Brno v exteriéru nebo focení portrétů v ateliéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - portrétní fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Portrétní fotografie, Portrétní fotografie Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: