Andrea Peloušková


Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Portréty, Portrétní focení, Portrétní focení Brno

Focení portrétů, Focení portrétů Brno, Portréty Brno, Portrét, Portréty

Focení portrétů, Focení portrétů Brno

Focení portrétů Brno jako nezapomenutelná památka Vašeho života. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce.

Portrétní focení, Portrétní focení Brno

Portrétní focení Brno - fotografování dokonalých portrétů v Ateliéru Perla je uměleckým dílem, zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii.

Portrét Brno, Portréty Brno

Mé portréty Brno v ateliéru, exteriéru, nebo u Vás doma:

 • Portréty dětí
 • Portréty miminek
 • Newborn portrét
 • Těhotenské portréty
 • Portréty novorozenců
 • Beauty portréty
 • Glamour portrét
 • Boudoir portrét
 • Portrét ženy
 • Portrét muže
 • Rodinné portréty
 • Byznys portrét
 • Fine Art portrét

Portrét Byznys, Byznys portrét Brno

Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Úspěšný Byznys se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Byznys focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných Byznys portrétů - Byznys portrét Brno.

Byznys portrét, Portrét Byznys, Byznys portrét Brno

Focení portrétů v ateliéru, Focení portrétů v exteriéru

Série focení portrétů Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu portrétní focení Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma.

Série focení portrétů Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny portrétní focení Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma.

Série focení portrétů Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny portrétní focení Brno v ateliéru nebo portrétní focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení portrétů Brno venku, focení portrétů v krásné přírodě nebo focení portrétů u Vás doma.

Objednávka focení portrétů Brno

Portréty na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení portrétů Brno v exteriéru nebo focení portrétů v ateliéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - portrétní fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Portrét, Portréty

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: