Andrea Peloušková


Rande, Rande Brno

Profesionální focení Brno - Ateliér Perla

Rande, Rande Brno, Párové focení, Párové focení Brno

Rande, Rande Brno

Láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím tento kouzelný okamžik lásky prostřednictvím mých láskyplných fotografií. Rande je láskyplné zábavné focení zachycující kouzelné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech s Vaší láskou.Těším se na párové focení v ateliéru, párové focení v exteriéru nebo u Vás doma. Ateliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - fotograf Brno.

Focení Brno, Fotograf Brno

Mé úžasné focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny, business a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Můj fotoateliér Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Profesionální focení Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Využijte také jedinečné možnosti focení v exteriéru, focení venku, v krásné přírodě nebo u Vás doma. Jako profesionální fotograf Brno pečlivě vybírám a připravuji kouzelná místa pro zachycení těchto okamžiků. Bližší informace o Focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Dárek z lásky, Dárky pro zamilované

Mé focení Brno je možné nabídnout jako dárek z lásky pro své blízké prostřednictvím dárkového poukazu na focení. Využijte jedinečné možnosti věnovat dárkový poukaz na focení Brno jako dárek. Ráda Vám zpracuji dárkový poukaz na focení Brno s věnováním či krátkým vzkazem. Máte na výběr ze dvou základních designů.

Dárkový poukazDárkový poukaz na focení

Mé focení Brno v exteriéru, interiéru i Vás doma zahrnuje: