Andrea Peloušková


Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení Brno, Rodinné focení, Rodinné foto

Rodinné focení Brno, Rodinné focení, Rodinné portréty, Rodinné foto, Rodinné foto

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení Brno jako nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí a celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě.  Pro holčičky od 1 roku do 12 let je možnost v ceně focení půjčení úžasných slavnostních šatů.  Využijte možnosti půjčení nádherných šatů na focení k 1. narozeninám.Rodinné focení Brno - ráda vyfotografuji děti a celou Vaši rodinu v ateliéru nebo venku v krásné přírodě. Pro více informací mě kontaktujte, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Rodinné focení ateliér, Rodinné focení venku

Série rodinné focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série rodinné focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Série rodinné focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 36ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí(retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Objednávka rodinné focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek je 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Pro více informací o focení rodiny Brno v ateliéru nebo o focení rodiny Brno v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - rodinná fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Rodinné foto, Rodinné fotky

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: