Andrea Peloušková


Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Focení rodin Brno, Focení rodiny Brno

Rodinné focení Brno, focení rodiny Brno

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Naše děti i celá rodina jsou krásné osobnosti v každém věku...

Focení rodiny Brno, Focení rodin Brno

Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí a celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Rodinné focení Brno - ráda vyfotografuji děti a celou Vaši rodinu v ateliéru nebo venku v krásné přírodě.

Série rodinné focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Série rodinné focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Série rodinné focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí(retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Objednávka rodinného focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení rodiny Brno v ateliéru nebo o focení rodiny Brno v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - rodinný fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla