Andrea Peloušková


Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Focení rodiny Brno, Focení rodin Brno

Rodinné focení Brno, Rodinné focení, Rodinné portréty, Rodinné foto, Rodinné foto

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Rodinné focení Brno jako nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí a celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Rodinné focení Brno - ráda vyfotografuji děti a celou Vaši rodinu v ateliéru nebo venku v krásné přírodě.

Rodinné focení ateliér, Rodinné focení venku

Série rodinné focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 1 hodinu rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Série rodinné focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Série rodinné focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny rodinné focení Brno v ateliéru nebo rodinné focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 35ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí(retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Využijte také jedinečné možnosti focení rodiny Brno venku, focení rodiny v krásné přírodě nebo focení rodiny u Vás doma.

Objednávka rodinné focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení rodiny Brno v ateliéru nebo o focení rodiny Brno v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - rodinný fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Rodinné foto, Rodinné fotky

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: