Andrea Peloušková


Svatební fotograf Brno, Svatební fotograf

Svatební fotograf Brno, Svatební focení Brno, Česko

Svatební focení Brno, Svatební focení, Svatební fotograf, Svatební focení Brno, Focení svateb, Focení svateb Brno

Svatební fotograf Brno, Svatební fotograf

Svatební fotograf Brno Vám nabízí nádherné fotografie Vaší svatby. Svatební fotografie jednoho z nejkrásnějších období Vašeho života Vám zvěčním do podoby nádherných fotografií plných krásy, lásky a emocí. Pro Váš svatební den ráda připravím speciální plán fotografování, vždy se dohodneme na konkrétních detailech individuálním přístupem. Pro další informace o focení svateb Brno a objednávky mě kontaktujte - Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, svatební fotograf Brno.

Předsvatební focení Brno, Předsvatební focení

Láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím tento kouzelný okamžik prostřednictvím mých nádherných fotografií. Předsvatební focení Brno je láskyplné focení rande zachycující důležitý okamžik Vašeho života na Vašich oblíbených místech.

Něvestám také připravím překrásný dárek pro ženicha - nádherné fotografie zachycující krásu a smyslnost ženy. Využijte jedinečné možnosti věnovat sexy fotografie - Boudoir focení nebo kouzelné Glamour focení jako dárek ve svatební den.

Svatební focení Brno, Svatební focení

Svatba Série Diamant

Svatba série Diamant zahrnuje předsvatební konzultaci, momentky příjezdu nevěsty a svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů a skupinové focení. Svatební focení série Diamant obsahuje 150ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Více informací najdete v ceníku, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Svatební fotograf.

Svatba Série Diamant de luxe

Svatba série Diamant de luxe zahrnuje předsvatební konzultaci, momentky příjezdu nevěsty a svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů a skupinové focení, focení svatební hostiny a krájení dortu, focení svatebních zvyků, momentky z odpolední svatební oslavy. Svatební focení série Diamant de luxe obsahuje 300ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Více informací najdete v ceníku, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Svatební fotograf.

Svatba Série Briliant

Svatba Série Briliant zahrnuje předsvatební konzultaci, celodenní svatební focení - focení svatební přípravy, momentky příjezdu nevěstky a  svatebních hostů, focení svatebního obřadu, momentky gratulací, portrétní focení novomanželů, skupinové focení, focení svatební hostiny a krájení dortu, focení svatebních zvyků, momentky, focení svatební oslavy, prvního tance novomanželů a začátku večerní zábavy. Svatební focení série Briliant obsahuje 450ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, některé také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Svatební fotografie jsou předány na USB flash disku v dárkovém balení. Cena dopravy v Brně zdarma, na ostatních místech České republiky je doprava dle domluvy. Více informací najdete v ceníku, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Svatební fotograf.

Svatební fotograf, Svatební fotograf Brno

Mé svatební focení Brno je možné nabídnout také jako dárek pro své milé prostřednictvím dárkového poukazu. Ukázky svatebních fotografií najdete v galerii. Pro další informace o focení svateb Brno, Česko a objednávky mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - svatební fotograf Brno. Více informací najdete v ceníku. Termín předání zakázek je 4-8 týdnů. Mé svatební focení nabízím po celé České republice.

Svatební fotky, Svatební foto

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: