Andrea Peloušková


Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Focení těhotných Brno, Focení těhulek Brno

Focení těhotných Brno, Těhotenské focení Brno

Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných těhotenských fotografiích.

Focení těhotných Brno, Focení těhulek Brno

Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku těhotenského bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství - focení těhotenského bříška

Série těhotenské focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Série těhotenské focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 25ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Série těhotenské focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí a rekvizit nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 45ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Objednávka focení těhotných Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení těhotných Brno v ateliéru nebo focení těhulek v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu:

Fotograf BrnoFotoateliér BrnoFotografování BrnoFocení BrnoFocení Boudoir BrnoTěhotenské focení Brno Focení miminek BrnoFocení portrétů BrnoFocení WomenMenNewborn focení BrnoFocení dětí BrnoRodinné focení BrnoFocení Glamour BrnoBusiness portrét BrnoDárkový poukaz Brno, Ateliér Perla