Andrea Peloušková


Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Focení těhotných Brno, Focení těhulek Brno

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno, Focení těhulek, Focení těhulek, Těhotenské fotky

Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných těhotenských fotografiích.

U těhotenského focení můžete využít možnosti zapůjčení luxusních a úžasných těhotenských šatů již v ceně focení vybrané série.

Focení těhotných Brno, Focení těhulek Brno

Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku těhotenského bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství - focení těhotenského bříška.

Těhotenské focení v ateliéru, Těhotenské focení venku

Série těhotenské focení Brno Mini

Mini série zahrnuje 45 minut těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 10ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Součástí této série je zapůjčení těhotenských šatů. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Série těhotenské focení Brno Standard

Standard série zahrnuje 1,5 hodiny těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 20ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Součástí této série je zapůjčení těhotenských šatů. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Série těhotenské focení Brno Exclusive

Exclusive série zahrnuje 2 hodiny těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 40ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1 hodinu - fotomake-up + hair styling. Součástí této série je zapůjčení těhotenských šatů. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma.

Objednávka těhotenské focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o focení těhotných Brno v ateliéru nebo focení těhulek v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - fotograf BrnoDalší informace najdete v ceníku.

Těhotenské foto, Těhotenské fotky

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: