Andrea Peloušková


Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Těhotenské focení Brno, Focení těhulek Brno

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno, Focení těhulek, Focení těhulek, Těhotenské fotky

Těhotenské focení Brno, Těhotenské focení

Těhotenské focení Brno jako nezapomenutelná památka Vašeho těhotenství na celý život. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Toto nádherné období Vám zachytím na překrásných těhotenských fotografiích. U těhotenského focení můžete využít možnosti zapůjčení luxusních a úžasných těhotenských šatů již v ceně focení vybrané série. Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Těhotenské focení v ateliéru, těhotenské focení v přírodě i u Vás doma. Těhotenské fotky na ukázku najdete v naší galerii. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Focení těhotných Brno, Focení těhulek Brno

Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku těhotenského bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství - focení těhotenského bříška. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Těhotenské focení v ateliéru, Těhotenské focení venku

Beauty série těhotenské focení Brno

Beauty série těhotné zahrnuje 1 hodinu těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 12ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Součástí této série je zapůjčení luxusních těhotenských šatů. V této sérii je možné fotografovat s tatínkem i sourozenci. Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Beauty de luxe série těhotenské focení Brno

Beauty de luxe série těhotné zahrnuje 1,5 hodiny těhotenské focení Brno v ateliéru nebo těhotenské focení v exteriéru. Součástí jsou různé druhy pozadí nebo individuálně vybíraná kouzelná místa v exteriéru. Zakázku obdržíte online - 24ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí (retuše a grafické zpracování fotografií, všechny také v černobílé barvě) ve vysokém rozlišení pro možnost vyhotovení zvětšenin. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Součástí této série je zapůjčení luxusních těhotenských šatů. V této sérii je možné fotografovat s tatínkem i sourozenci. Maminkám, které se u mě vyfotí v těhotenství a s miminkem připravím nádhernou koláž s miminkem a bříškem. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Využijte také jedinečné možnosti focení těhotných venku, focení těhulek v krásné přírodě nebo focení těhulek u Vás doma. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Objednávka těhotenské focení Brno

Fotografie na ukázku najdete v galerii. Předání zakázek 7-14 dní. Termíny nabízím i včetně víkendů. Pro více informací o focení těhotných Brno v ateliéru nebo focení těhulek v exteriéru mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - Vaše profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Těhotenské foto, Těhotenské fotky

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: