Andrea Peloušková


Vánoční focení Brno

Vánoční focení Brno 2021 - Ateliér Perla

Vánoční focení Brno, Vánoční focení, Vánoční dárky, Vánoční poukaz

Vánoční focení, Vánoční focení Brno

Vánoční focení Brno je nezapomenutelnou památkou kouzelných Vánoc pro celou rodinu. Mé Vánoční focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, modeling, glamour, boudoir, děti, miminka, women, men, newborn, beauty, těhotné, rande, rodiny a další zakázkové focení. Fotografie májí kouzelnou moc. Mé Vánoční focení Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář, focení na fotobook nebo fotoknihu. Mé Vánoční focení Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Bližší informace o Vánočním focení Brno, popřípadě mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Pro objednání termínu focení mě kontaktujte - fotíme od září do prosince 2021.

Série Vánoční focení Brno

Vánoční focení Brno zahrnuje 30minut focení Brno v ateliéru. Na vánoční focení je připravený nádherný vánoční prostor vhodný pro rodinné focení, focení miminek, Newborn, focení dětí, těhotenství i párů. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií). Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Pro objednání termínu mě kontaktujte. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Váš profesionální fotograf Brno.

Objednávka Vánoční focení

Vánoční focení Brno na ukázku najdete v galerii. Pro více informací o Vánočním focení v ateliéru Brno nebo v exteriéru mě kontaktujteAteliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotograf Brno. Další informace najdete v ceníku.

Vánoční poukaz, Vánoční poukaz Brno

Přemýšlíte o vhodném Vánočním dárku pro svou lásku, rodinu či přátele? Mé focení Brno je možné nabídnout jako Vánoční dárek pro své milé prostřednictvím Vánočního poukazu na focení. Využijte jedinečné možnosti věnovat Vánoční poukaz na focení Brno jako Vánoční dárek. Ráda Vám zpracuji Vánoční poukaz Brno na focení s věnováním či krátkým vzkazem. Máte na výběr ze dvou základních designů. Platnost Vánočního poukazu na focení je jeden rok případně déle dle potřeby.

Vánoční focení, Vánoční focení Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: