Andrea Peloušková


Vánoční focení Brno, Vánoční focení

Vánoční focení Brno 2024 - Ateliér Perla

Vánoční focení Brno, Vánoční focení

Vánoční focení Brno, Vánoční focení

Vánoční focení Brno je nezapomenutelnou památkou kouzelných Vánoc pro celou rodinu. Mé Vánoční focení Brno Vám nabízí nádherné fotografie - portréty, děti, miminka, newborn, těhotné, rande, rodiny. Fotografie májí kouzelnou moc. Mé Vánoční focení Brno dokáže zachytit prchavý okamžik a i po letech oživit nádherné vzpomínky. Profesionální focení s vizážistkou Brno - fotomake-up a hair styling, možnost věnování dárkového poukazu, focení na kalendář a fotoknihu. Mé Vánoční focení Brno nabízí veškerý komfort a pohodlí se skvělou atmosférou. Pro bližší informace o Vánočním focení Brno kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Pro objednání termínu focení mě kontaktujte - fotíme od září do prosince 2024.

Série Vánoční focení Brno de luxe

Vánoční focení Brno zahrnuje 30-45minut focení Brno v ateliéru. Na Vánoční focení je  připraven nádherný vánoční prostor, fotografie na ukázku najdete v galerii. Focení je vhodné pro rodinné focení, focení miminek a Newborn s rodiči, focení dětí, těhotenství i párů, portréty. Zakázku obdržíte online – 5ks profesionálně upravených fotografií speciální postprodukcí ve vysokém rozlišení (retuše a grafické zpracování fotografií) + 1 graficky zpracované Vánoční přání s fotografií. Možnost excelentního fotomake-upu a hair stylingu. Vizážistika trvá cca 1,5 hodiny (fotomake-up + hair styling). Pro objednání termínu mě kontaktujte. Termíny nabízím včetně víkendů. Předání vánočních fotografií je do 5 dnů.  Vánoční fotografie si můžete od září do prosince nechat připravit jako součást jiné série. Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – Vaše profesionální fotografka Brno.

Profesionální focení v ateliéru Brno

Těhotenské focení, Těhotenské focení Brno

Vánoční těhotenské focení je nezapomenutelnou památkou pro Váš i celou Vaši rodinu. Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky a nového života na celý život. Ráda Vám vytvořím nezapomenutelnou památku rostoucího bříška v různých časových obdobích Vašeho láskyplného těhotenství. Těhotenské focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma, Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotografka Brno.

Rodinné focení Brno, Rodinné focení

Vánoční rodinné focení nezpomenutelná památka pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Rodina je místem lásky a života - místem, kde láska rodí život. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny. Děti jsou dokonalé svou jedinečností a krásou v každém momentě. Těším se na láskyplné focení dětí a rodinné focení Brno v ateliéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Rodinné focení Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě, i u Vás doma. Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotografka Brno.

Focení dětí Brno, Focení dětí

Vánoční focení dětí Brno je nezapomenutelnou památkou kouzelných Vánoc pro celou rodinu. Děti nám dělají obrovskou radost svou krásou, elánem a hravostí. Děti jsou dokonalé svou jedinečností v každém momentě. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí. Těším se na Vánoční focení dětí Brno i Vánoční rodinné focení v ateliéru, exteriéru, u Vás doma nebo v krásné přírodě. Bližší informace o Vánočním focení dětí Brno, popřípadě mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  profesionální fotograf Brno.

Focení miminek Brno, Focení miminek

Vánoční focení miminek Brno jako nezapomenutelná pámátka pro Vás a Vaši rodinu. V prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější fotografie miminek, pro první měsíce života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti a štěstí. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mých láskyplných fotografií. Vánoční focení miminek je možné v ateliéru nebo u Vás doma. Bližší informace o focení miminek Brno, popřípadě mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.

Párové focení, Párové focení Brno

Vánoční párové focení Brno - láska je jediná zázrační síla, která dokáže změnit úplně vše. Láska je nejkrásnější pocit na světě. Jste zamilovaní a chcete trávit čas po boku svého partnera? Ráda Vám zachytím rande prostřednictvím mých láskyplných fotografií. Párové focení Brno je láskyplné focení zachycující kouzelné okamžiky Vašeho života na Vašich oblíbených místech. Těším se na párové focení v ateliéru, párové focení v exteriéru nebo u Vás doma. Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno

Focení portrétů Brno, Business portrét Brno

Vánoční focení portrétů jako nezapomenutelná památka pro celou rodinu. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Ráda Vám vytvořím vynikající osobní či firemní prezentaci prostřednictvím vhodných portrétů. Bližší informace o focení portrétů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Vánoční focení Brno, Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková –  portrétní fotografka Brno.

Objednávka Vánoční focení

Vánoční focení Brno na ukázku najdete v galerii. Předání vánočních fotografií do 5 dnů. Termíny nabízím i včetně víkendů od září do prosince. Pro více informací o Vánočním focení v ateliéru Brno nebo v exteriéru mě kontaktujteAteliér PerlaAndrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno. Další informace najdete v ceníku.

Vánoční poukaz, Vánoční poukaz Brno

Přemýšlíte o vhodném Vánočním dárku pro svou lásku, rodinu či přátele? Mé focení Brno je možné nabídnout jako Vánoční dárek pro své milé prostřednictvím Vánočního poukazu na focení. Využijte jedinečné možnosti věnovat Vánoční poukaz na focení Brno jako Vánoční dárek. Ráda Vám zpracuji Vánoční poukaz Brno na focení s věnováním či krátkým vzkazem. Máte na výběr ze dvou základních designů. Platnost Vánočního poukazu na focení je jeden rok případně déle dle potřeby. Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková - profesionální fotografka Brno.

Profesionální focení, Profesionální focení Brno

Mé úžasné focení Brno pro radost, z lásky nebo jako dárek vybírejte v následujícím menu: